Izvērstā meklēšana

Meklēšanas rezultāti

Meklēšanas rezultāti: "ASV"

Vai naftas cenas pazemināšanās ietekmēs Krievijas ekonomiku?
16.11.2018
Mēneša laikā naftas cenas ir samazinājušās par 20 USD, izsaucot neizpratni naftas tirgū. Izdevums „RBK” skaidro, kas notiek naftas tirgū un kā tas ietekmēs Krieviju.
Noteikts datums Gruzijas prezidenta vēlēšanu otrajai kārtai
15.11.2018
Gruzijas Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) noteica, ka prezidenta vēlēšanu otrā kārta notiks š.g. 28.novembrī (trešdiena), raksta ziņu izdevums „Kavkazskij Uzel”.
Eiropas Parlaments kritizē Moldovu
15.11.2018
Šī gada 14.novembrī Eiropas Parlaments rekomendēja ES Padomei ierobežot finansiālo palīdzību Moldovai un piemērot sankcijas pret personām, kuras 2014.gadā ir bijušas iesaistītas finanšu afērā, izzogot no Moldovas banku sektora 1 miljardu EUR, noformē izdevums „Kommersant”.
Lībijas jautājumam veltītās konferences Palermo norise un atskaņas
15.11.2018
Itālijas pilsētā Palermo š.g. 12.–13.novembrī noslēdzās starptautiskā konference Lībijas konflikta noregulēšanai, informē izdevums „Gazeta”. Pasākumā, kuru organizēja Itālija, piedalījās 38 dažādu valstu starptautisko organizāciju delegācijas. Krieviju pārstāvēja premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.
ASV un Gruzija pie Tbilisi būvēs militāro lidlauku
14.11.2018
Savas vizītes laikā Gruzijā š.g. 12.novembrī ASV armijas ģenerālis, ASV Transporta pavēlniecības komandieris Stefans Lajons (Stephen Lyons) paziņoja, ka ASV un Gruzija netālu no Tbilisi esošajā Vaziani militārajā bāzē būvēs militāro lidlauku, kas tiks finansēts gan no ASV, gan Gruzijas budžeta, raksta ziņu izdevums „Novosti-Gruzija”.
Krievijas privātās militārās kompānijas kā Maskavas agresīvo diplomātisko mērķu realizētājas. IV daļa
14.11.2018
Lai gan Maskava jau kopš 1990.gadiem savu mērķu sasniegšanai izmantoja „brīvprātīgos” militārajos konfliktos bijušajā Dienvidslāvijā, Čečenijā un Gruzijā, tajos iesaistīto algotņu skaitu un nozīmīgumu nevar salīdzināt ar situāciju karadarbības laikā Ukrainā un Sīrijā.
Rietumvalstis mazina kontaktus ar Krievijas miljardieriem
13.11.2018
Krievijas uzņēmēji sāk saskarties ar problēmām Rietumvalstīs, informē televīzijas kanāla „Doždj” raidījums „I tak daļeje s Mihailom Fišmanom”.
Krievijas un Ķīnas pārrunu rezultāti
08.11.2018
Š.g. 5.–7.novembrī Ķīnu apmeklēja Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs, informē izdevums „Kommersant”
NATO aktivitātes pie Krievijas robežas nepaliks bez atbildes
07.11.2018
Maskava nevar nepievērst uzmanību NATO aktivitātēm pie Krievijas robežām, paziņoja Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs pēc tikšanās Madridē ar Spānijas ārlietu ministru Žozepu Borelu š.g. 6.novembrī, informē izdevums „Gazeta”.
Krievijas privātās militārās kompānijas kā Maskavas agresīvo diplomātisko mērķu realizētājas. III daļa
07.11.2018
Saistībā ar savu darbību Ukrainā un Sīrijā par vienu no bēdīgi slavenākajām Krievijas PMK tiek uzskatīta „Vagner” grupa. Ņemot vērā starptautiskos un Krievijas likumus ,,Vagner” grupa nav PMK, jo tās personālsastāvam galvenokārt tiek uzdota tādu pašu militāru uzdevumu izpilde kā regulārajiem BS.

1 - 10 no 408 rakstiem

1 2 3

...

39 40 41